Кожен? Так, учні гімназії (але і будь-якого іншого навчального закладу району), їх батьки, педагоги - всі можуть пройти стажування і вже коли почнеться навчальній рік, відбудуться усілякі організаційні заходи учнівського самоврядування (збори, вибори тощо) і вже склад редакції буде окреслений остаточно (на рік), то поруч зі штатними журналістами зможуть працювати і позаштатні. Отже, навчаймося - пригодиться. А план дуже простий, складається з трьох кроків.
1 крок: реєстрація
Це найпростіше: засилаєте свою ЕМейл - адресу (але вона має бути Гуглівська name@google.com) і одержуєте запрошення стати автором цього блогу. Це в термінології Гугль. А з точки зору редакції - її стажером.
2 крок: тестове повідомлення
Тут ми розбираємось в принципі як працює система. Для цього заходимо на сайт (він же блог) і подаємо нове повідомлення під назвою Тестове.
Текст повідомлення значення не має. Треба тільки поставити Ярлик або Мітку, що дозволить побачити це повідомлення в певній темі. Ну а коли тестове повідомлення вже пройшло, то подивитись, як воно виглядає для стороннього відвідувача - режим Перегляд блогу.
Є питання? Будь ласка, сюди.
3 крок: форматування
Це найскладніша робота, вимагає уваги і терпіння.
Заходимо в своє тестове повідомлення і починаємо його доопрацьовувати. Себто робити більш привабливим зовні. Для цього існують кнопки текстового редактора. Ось вони:
Натисніть, щоб збільшити... |
Так от, кожну кнопочку треба випробувати.
Питання? Ну, ви вже знаєте, куди треба звертатись.
Питання? Ну, ви вже знаєте, куди треба звертатись.
От і все. Як завершите стажуватись, то подумайте, про що мала б бути перша публікація? Так, її можна зробити з тестової.
Контрольне запитання: чому цей текст позначений темою "О"?
Аж ось знов згадали: https://vseosvita.ua/user/id1090004/blog/reshetylivka-98551.html
ВідповістиВидалити